Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Janusz Palikot: Zrobiłem dobry numer z tym przebraniem

Utworzony przez pani Frau, 13 czerwca 2010 r. o 13:12
Gość napisał:
ZYD ????
W przeciwienstwie do wielu - Polak i mieszkaniec miasta Lublin od urodzenia. Narodowosc, pochodznie jak i miejsce zamieszkania maja tu zreszta niewielkie znaczenie - albo ktos jest czlowiekiem, albo nie. To tyle. Koniec .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
pewnie jak dziennikarskie mędy przestaną sie nim interesować i o nim pisać, to aby POnownie wzrócic na siebie uwagę ten magalomanopolityk - na konferencji prasowej zacznie sie masturbować
nic dodać nic ująć. to media tę małpe wykreowały, i dzieki sponsoringu (artykuły sponsorowane) dzień w dzień o nim piszą i to za jego pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Norymberga dla PełO napisał:
niech POliGłup dalej wystepuja jak najwiecej i jak najczęsciej i jak najwiecej wyseplenia ta melepeta tych głupot. Wtedy kleska [ b]Zorganizowanej Organizacji Przestępczej "Platforma Obywatelska"[/b] w wyborach do samorzdu jest pewna jak 2+2=4. skończą się dekadenckie rzady Wasila i cadyka Władimira Wysockiego w Ratuszu skończą się rządy podtatusiałych ukraińskich -wsiowych i dyletanckich lanserów i głupich galerianek z Chełma w Marszałkowsikim
kiedy skończy się era Krisa tego wsiowego lansera i jego chamskiej-chełmskiej gwardii Biernych Miernych ale Wiernych przychlastów z ukraińskiej mieściny?????????????? kiedy?????? no k****a kiedy??????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PALIKOT jest tak samo wiarygodny , jak jego PO ( PLATFORMA OBŁUDY ). Dzięki , temu błaznowi ludzie pojmą ,że warto głosować na każdego innego kandydata, ale nie na Komorowskiego. NIC dobrego PO nie zrobiła przez lata , kiedy miała władzę i NIC DOBREGO NIE ZROBI. Nie dajmy się zwariować. Obłuda i kłamstwo, to wszystko na co PO stać. Palikot ( niby ) ciągle się zmienia , jak kameleon, ale tylko dlatego , aby mieszać i być w centrum uwagi. Cyt ;Zrobiłem dobry numer z tym przebraniem"- tak Ci się tylko wydaje , bo NORMALNY człowiek , już się na TWOJE numery nie nabierze ( chyba jedynie taki , co ma kiełbie we łbie ). Mam nadzieję, że oprócz Kaczyńskiemu, wzrosną głosy Napieralskiemu, Korwinowi Mikke , Pawlakowi, ba nawet Lepperowi, ale nie Komorowskiemu. Chyba ,że chcemy Prezydenta , który strzela gafę za gafą , bo jak do tej pory ( pełniąc obowiązki w/w) najlepiej mu to wychodzi . Mamy jeszcze kilka dni do Wyborów, ciekawe , co jeszcze wymyślą Palikot, Mucha , Tusk i spółka , aby zniechęcać ludzi do siebie i PO. Tak na marginesie-wcale nie dziwi mnie fakt ,że ( podobno) Palikot , żyje na,, krechę" . Niemal codziennie jego podobizna widnieje w gazetach, a to musi słono kosztować ( chyba że gazety tak bardzo popierają PO i robią to za friko ). Jeśli o mnie chodzi , mam dosyć oglądania tego błazna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy można złościć się być zbulwersowanym tym, że Polska reprezentacja przegrała mecz 6 do 0 ...?? Czy można być zbulwersowanym tym że Palikot tak się zachowuje piastując mandat posła???? Zarówno na jedno jak i na drugie odpowiedź brzmi NIE...! Tak po ojcowsku czy można od 3-latka oczekiwać tego aby dobrze znał tabliczkę mnożenia??? NIE!! Nie złośćmy się że reprezentacja przegrała, nie złośćmy się na Palikota.... cóż można dodać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zygmunt napisał:
Brawo Janusz ! Wal dalej prawde prosto w oczy wscieklych pisiorow! I nie sluchaj przestraszonego frajerstwa!
Człowieku to że jest źle to każdy widzi, trzeba przedstawiać jak to zmienić, przedstawić konkretne rozwiązania. A to co reprezentuje ten człowiek to pieniactwo i warcholstwo. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janusz GRATULACJE!!!!!!!! Za bycie 1-szym IDIOTĄ RP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~agata~ napisał:
Jedyny mowiacy cala prawde! Boli to pisorstwo .. oj boli ...
Jeśli Twoja prawda jest taka , jak Palikota , to jest mi Ciebie po prostu żal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...